Grunge Musk

Grunge zachytáva autentický charakter materiálu, ktorý ho inšpiruje, a rozvíja ho svetlými, žiarivými, matnými, vysoko realistickými povrchmi, vďaka čomu je najelegantnejším vyjadrením súčasného betónu.

Účinky času, zahrnutie inertných materiálov a halo efekt, ktorý je výsledkom odparovania vody: prirodzené starnutie liateho betónu tu dosahuje dokonalú výrazovú rovnováhu a maximálnu chromatickú harmóniu.

Grunge je skutočne odlišný a autenticky jedinečný keramický betón. Pýši sa harmonickou estetickou príťažlivosťou tak vo svojich farebných prechodoch, ako aj vo svojej grafickej textúre, ktorá je evokujúca, no vždy vyvážená a rafinovaná, prenášajúca nezameniteľný charakter surového cementu do elegantných a vysoko realistických keramických povrchov, ktoré verne reprodukujú jeho nepostrehnuteľnú drsnosť.

Okrem toho exkluzívna technológia Protect® spoločnosti Panariagroup zaručuje silnú antibakteriálnu ochranu 24 hodín denne aj bez slnečného žiarenia a nikdy nestráca svoju účinnosť, pretože je trvalo integrovaná v produkte.

Výrobca

Séria

Použitie

,

,

Dizajn

Betón

Rozmer

120×120

,

120×260

,

60×120

Hrúbka

6,5 mm

Povrch

Ďalšie informácie nájdete v PDF katalógu alebo nás neváhajte kontaktovať.

Textúry série

Grunge Taupe

Grunge Cloud

Grunge Storm