Wonderwall Fleur

Súčasné dekoratívne riešenia naberajú novú dynamiku a menia sa na expresívne médium so silnou osobnosťou. Malé časti stien sa tak môžu stať architektonickými prvkami, ktoré charakterizujú miestnosť a upozorňujú na ňu, bez narušenia harmónie prostredia. Tieto vizuálne výrazné priestory prepožičiavajú miestnosti hĺbku bez architektonických zásahov na vytvorenie nových stien, krídel alebo oblúkov. Tieto perspektívne efekty robia zo steny s jej farbami a grafickými vzormi výnimočný prvok miestnosti.

To je prípad Wonderwall, exkluzívneho projektu Cotto d’Este, ktorý inšpirovaný interiérovou výzdobou interpretuje tapetové dekorácie doskami vyrobenými z Kerlite, ultratenkej, veľkoformátovej porcelánovej kameniny.

15 úžasných dekorácií s hlbokou textúrou a elegantným dizajnom, vytlačených vo vysokom rozlíšení.

Veľké dosky s rozmermi 100 x 300, z kameniny so sieťovinou zo sklenených vlákien, tenké a ľahké ako tapety, ale pevné, odolné voči vlhkosti, bezpečné a zaručené v priebehu času, vďaka čomu sú ideálne pre projekty interiérového dizajnu, ktoré sa snažia dať architektonickým priestorom jedinečný a prestížny pocit.

Výrobca

Séria

Použitie

Dizajn

Farebné

Rozmer

100×314

,

50×100

Hrúbka

3,5 mm

Povrch

Ďalšie informácie nájdete v PDF katalógu alebo nás neváhajte kontaktovať.

Textúry série

Wonderwall Damask

Wonderwall Dream

Wonderwall Plume

Wonderwall Jungle

Wonderwall Sketch

Wonderwall Zen

Wonderwall Color Ballet

Wonderwall Foliage

Wonderwall Lotus

Wonderwall Printemps

Wonderwall Botany

Wonderwall Venice

Wonderwall Bamboo

Wonderwall Blanc

Wonderwall Ritmi

Wonderwall Freestyle